Apie mus

Įmonė UAB “GAZIMPEKSAS” įsteigta Lietuvoje 1992-06-15. Įmonei vadovauja direktorius Nikolay Eliseev.

Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: didmeninė ir mažmeninė prekyba ypatingai aukštos kokybės suskystintomis naftos dujomis pagamintomis naftos-chemijos gamyklose, o taip pat naftos produktais ir gamtinėmis dujomis.

Dujos didmena tiekiamos tiesiai iš gamyklų pagal naudotojų pageidaujamus mėnesinius grafikus ir saugojamos Telšių suskystintų dujų pilstymo stotyje arba iš karto tiekiamos į pirkėjų terminalus (geležinkeliu arba autotransportu).

Įmonės degalinėse galima įsigyti dujų paruoštuose naudojimui 27 ir 50 litrų buitiniuose dujų balionuose, o kai kuriose įmonės degalinėse – pripildyti turimus, techniškai tvarkingus, buitinius dujų balionus.

Automobilių vairuotojai UAB “GAZIMPEKSAS” tinklo degalinėse gali pripildyti automobilinius dujų balionus, kuriuose naudojamos Suskystintos Naftos Dujos (SND, angl. „LPG – Liquified Petroleum Gas“).

Kai kuriose degalinėse prekiaujame ne tik automobilinėmis dujomis, bet ir kitomis kuro rūšimis: benzinu, dyzelinu ir žymėtu dyzelinu žemės ūkiui.

Siūlome dujų saugojimo ir transportavimo paslaugas, galime užtikrinti pastovų suskystintų ir gamtinių dujų tiekimą centralizuotam gyvenamųjų namų, pramonės ir komunalinių įmonių aprūpinimui.