Apie mus

Įmonė UAB GAZIMPEKSAS įsteigta Lietuvoje 1992-06-15. Nuo pat veiklos pradžios įmonei vadovauja direktorius Jonas Šarkauskas.
Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: didmeninė ir mažmeninė  prekyba ypatingai aukštos kokybės suskystintomis naftos dujomis pagamintomis naftos-chemijos gamyklose.
Dujos didmena tiekiamos tiesiai iš gamyklų pagal naudotojų pageidaujamus mėnesinius grafikus ir saugojamos Telšių suskystintų dujų perpylimo poste arba iš karto tiekimos į pirkėjų termimalus (geležinkeliu).
Įmonės degalinėse galima įsigyti dujų paruoštuose naudojimui 27 ir 50 litrų buitiniuose dujų balionuose, o kai kuriose įmonės degalinėse  – pripildyti turimus, techniškai tvarkingus, buitinius dujų balionus.
Automobilių vairuotojai GAZIMPEKSO tinklo degalinėse gali pripildyti automobilinius dujų balionus, kuriuose naudojamos Suskystintos Naftos Dujos (SND, angl. „LPG – Liquified Petroleum Gas“).
Kai kuriose degalinėse prekiaujame ne tik automobilinėmis dujomis, bet ir kitomis kuro rūšimis: benzinu, dyzeliniu ir žymėtu dyzelinu žemės ūkiui.
Siūlome dujų saugojimo ir transportavimo paslaugas, galime užtikrinti pastovų tiekimą centralizuotam dujų tiekimui gyvenamiesiems namams, pramonės ir komunaliniams objektams.